Creating Care

Zdrowa postawa jest niezbędna dla małych odkrywców. We współpracy z wiodącymi ortopedami i fizjoterapeutami potwierdziliśmy, że nasze foteliki i wózki dziecięce są idealnymi towarzyszami każdej podróży. Od pierwszego dnia użytkowania produkty RECAR O zapewniają optymalne podparcie pleców dziecka podczas statycznego leżenia, siedzenia oraz gdy się porusza. Inteligentne funkcje ułatwiają także obsługę rodzicom. A wszystko to uzupełniają przyjazne dla skóry tkaniny w modnych wzorach. Gotowi na wspólną podróż? – Better Together.

Sustainability - Recycled Fabrics

New Exclusive Collection

We care about our planet. This is the reason why we work to improve our materials and technologies everyday.

Do you know that millions of plastic bottles are thrown away every day polluting the environment?

But at the same time, the discared bottles can be recycled and processed in an envorinmentally friendly way. With 100% transparent and traceable supply chain, we make our contribution and use fabrics made from recycled PET bottles for most of our child seats.

Because yes, we care and we act.

Foteliki dziecięce zapewniające
bezpieczeństwo i odpowiednie podparcie.

Podczas opracowywania naszych produktów ważną rolę odgrywa ergonomia siedzenia. Przy pomocy najnowszych danych medycznych opracowaliśmy naszą opatentowaną technologię, łączącą w wyjątkowy sposób zdrową ergonomię, solidną jakość i prostą obsługę. Dzięki RECARO dzieci są w najlepszych rękach – już od pierwszego ziewnięcia po pierwszą wycieczkę do kina. Bardzo prawdopodobne, że nosidełko lub wózek staną się ich ulubionym miejscem – oczywiście po kolanach mamy i taty.

Nasza wskazówka dla młodych rodziców:

Podczas podróży z dzieckiem w samochodzie zalecamy regularne postoje. Tak by Twoje maleństwo mogło rozciągnąć się. W ten sposób wspierasz zdrowy rozwój swojego dziecka. Nawet w przypadku starszych dzieci regularne postoje na rozprostowanie nóg mają pozytywny wpływ na lepsze samopoczucie i dobry nastrój.

Niemowlęta są znacznie bardziej wrażliwe na ruch i dotyk. Dzięki przyjaznym dla skóry materiałom i wygodnemu siedzeniu zapewniamy małym podróżnikom komfort w każdej podróży.

Nosidełka dla niemowląt dopasowane do Twojego dziecka.

Wyjątkowe połączenie regulowanego na wysokość zagłówka z zintegrowanymi uprzężami w obrotowym foteliku Salia zmniejsza nacisk na kręgosłup i całe ciało. Dzięki indywidualnie regulowanemu kątowi siedzenia dziecko może wygodnie siedzieć i odpoczywać do woli podczas podróży.

Foteliki dziecięce, które rosną wraz z Twoim dzieckiem.

Fotelik dziecięcy Mako Elite jest wyposażony w regulowany podnóżek. Zapewnia on Twojemu dziecku dodatkowe wsparcie. System Smart Protection Wings / Inteligentnych Ochronnych Skrzydeł, które dostosowują się do szerokości ramion ukochanego dziecka i automatycznie „rosną” wraz z nimi dzięki regulowanemu oparciu.

Tapicerki dopasowane na każdy dzień.

Oferowane przez nas nowoczesne tapicerki są zarówno lekkie, jak i przewiewne, a jednocześnie trwałe i wytrzymałe podczas codziennego użytkowania. Dzięki zastosowaniu oddychających tapicerek zapewniamy Twojemu dziecku wysoki komfort podróży. Inteligentne otwory w strukturze siedziska i materiału siatkowego tworzą system wentylacji zapewniający oddychanie skórze. W ten sposób dziecko czuje się swobodnie i nie poci się. Nosidełko dla niemowląt pozostaje przez długi czas tak miłe, jak było w pierwszym dniu użytkowania.

Funkcje, które ułatwiają życie rodzicom.

Aby zapewnić łatwe przymocowanie fotelika dziecięcego, oferujemy również modułowy system z bazą. Za pomocą jednego kliknięcia fotelik dziecięcy jest poprawnie zamontowany i bezpieczny. Praktyczne wskaźniki wskazują zielony kolor, gdy wszystko znajduje się we właściwej pozycji. A co najlepsze: baza może być po prostu zdemontowana i schowana gdy jest taka potrzeba.

Wąchanie, dotykanie, czucie, smakowanie – dzieci postrzegają swój świat wszystkimi zmysłami. Przyjemne uczucie dotyku na skórze i pozycja w jakiej znajdują się plecy są szczególnie ważne dla noworodków, dzięki czemu mogą szybko odnaleźć spokój w swoim bardzo stymulującym życiu codziennym. W tym celu RECARO łączy najwyższej jakości materiały i zdrową ergonomię. Na każdym etapie pracy dążymy również do zrównoważonego rozwoju. Wszystko to razem pozwala dzieciom rosnąć tak, jak na to zasługują. W końcu to one będą kształtować świat jutra. Wiemy, że razem zawsze jest – Better Together.

Ergonomia – doceniana przez rodziców.

Opracowany przez wiodących specjalistów w dziedzinie ergonomii, intensywnie rozwijany na różnych etapach rozwoju i oceniany obiektywnie przez renomowane instytuty badawcze: każdy projekt RECARO łączy funkcjonalne, ergonomiczne i estetyczne komponenty. W ten sposób wspieramy całą rodzinę podczas ich codziennego funkcjonowania. Fotel obrotowy 360 stopni, wskaźniki bezpiecznego zapięcia fotelika na centralnym panelu czy system umożliwiający składanie wózków dziecięcych jedną ręką. W ten sposób ułatwiamy dzieciom, rodzicom i dziadkom wspólne spędzanie czasu. Ponieważ wiemy i rozumiemy, że to jest to co się naprawdę liczy.

Trwałe i zrównoważone produkty.

Wraz z narodzinami dziecka zmienia się wiele, także świadomość rodziców: poszukiwane są sprawdzone, trwałe i przyjazne dla środowiska materiały. W pierwszej kolejności chcesz zadbać o to by twoje maleństwo miało dobre samopoczucie. Jednak los naszej planety z pewnością nie pozostaje Ci obojętny – myślisz o tym w kontekście swoich dzieci i w przyszłości wnuków. W RECARO jesteśmy świadomi naszej podwójnej odpowiedzialności. Dla nas, jakość zawsze oznacza również zrównoważony rozwój. W tym celu opowiadamy
się za szczególnie trwałymi produktami i procesem produkcyjnym, które oszczędzają zasoby.

Sześć faktów ważnych dla rodziców.

Skóra niemowląt i małych dzieci jest szczególnie wrażliwa. Oznacza to, że może znacznie intensywniej reagować
na zanieczyszczenia, nierówne i szorstkie powierzchnie czy zmiany temperatury.
Z tego powodu nasi projektanci i inżynierowie zwracają szczególną uwagę na wybór i obróbkę naszych materiałów i tekstyliów.

1. Wykraczanie poza standardy
Wykraczamy daleko poza standardy wymagane prawem.

2. Nieskażone materiały
Wymagamy trwałości i braku zanieczyszczeń naszych materiałów.

3. Tkaniny wysokiej jakości
Łatwe w utrzymaniu, nadające się do prania w pralce, szybkoschnące tkaniny zachowujące długotrwałą jakość.

4. Wypełnienie
Używamy wysokiej jakości pianek używanych w sektorze motoryzacyjnym – dlatego możemy zagwarantować długotrwałą wygodę
przez wiele lat.

5. Najlepsze przygotowanie
Wszystkie tkaniny i szwy poddawane są surowym testom wytrzymałościowym.

6. Niezależne kontrole
Dodatkowe testy niezależnych instytutów i spełnienie wszystkich norm Unii Europejskiej.

You care. We care.