Creating Moments

Czy w życiu jest coś lepszego niż wspólne odkrywanie świata? Wszystko jest lepsze gdy – Better Together. Z tego powodu wysokiej jakości produkty RECARO łączą w sobie bezpieczeństwo, ergonomię i funkcjonalność z unikalnym wzornictwem. Wszystko po to by wspólne chwile były bezproblemowe, a podróżowanie było bezstresowe. Dzięki temu możesz w pełni cieszyć się najwspanialszymi momentami w życiu. Tak byś na zawsze zachował w pamięci ten obraz jako cudowny i wspólnie spędzony czas.

Razem zawsze lepiej.

Pierwszy obraz USG Twojego największego skarbu to początek zupełnie nowej ery w Twoim życiu. Cudowny czas bo jesteście rodziną. Produkty RECARO są po to, by od samego początku uczynić każdą chwilę przyjemną, pełną relaksu i bezstresową. Bez względu na to czy to jest pierwsza wizyta u lekarza, codzienne zakupy, czy pierwsze wspólne wakacje. Stworzone przez nas wysokiej jakości produkty mają za zadanie towarzyszyć w każdej wspólnej podróży łącząc jakość, funkcjonalność i design. Ponieważ razem wszystko jest zawsze prostsze.
Ponieważ razem wszystko działa. Ponieważ rodzina to bycie razem.

Dziś jest najlepszym dniem.
Jutro też nim będzie.

Nasze foteliki samochodowe to unikalne połączenie najwyższego poziomu bezpieczeństwa, intuicyjnej obsługi, ergonomicznego użytkowania i wysokiej jakości. A wszystko to w najnowocześniejszej formie. Jako producent premium, RECARO zapewnia niezawodne wsparcie dla Twojej rodziny – na długie podróże, ale także na małe całodzienne przygody. Aby każdy dzień był najlepszym dniem w Twoim życiu rodzinnym.

Dbamy o bezpieczeństwo i ochronę dzieci. Ponadto chcemy, aby nasze produkty pomagały rodzinom przemieszczać się bez ograniczeń i podróżować bez stresu. W tym celu stawiamy na najwyższe bezpieczeństwo i jakość przy starannie przemyślanej innowacji.

Bezpieczeństwo, jakość i design
– dla każdej rodziny.

Każda rodzina jest inna. Ale jeśli chodzi o bezpieczeństwo, wszyscy mają podobne zdanie: tylko produkty gwarantujące najwyższej klasy bezpieczeństwo są wystarczająco dobre. I właśnie tak postrzegamy nasze produkty. Niezależnie od tego jak wyglądają Twoje codzienne wyzwania: w RECARO łączymy inteligentne funkcje i pionierskie technologie w produkt, który gwarantuje dobre samopoczucie. Nasze foteliki dla dzieci są wygodne i bezpieczne. Każdy produkt idealnie spełni potrzeby Twojego życia. Dla wspólnych chwil pozbawionych stresu – Better Together.

Skąd wiemy, czego chcą rodzice?

Za każdym pojedynczym fotelikiem RECARO stoi 110 lat doświadczenia. W tym czasie stale rozwijaliśmy nasze umiejętności techniczne. Dziś każdy z naszych produktów jest wyposażony w pionierską technologię i wyjątkową funkcjonalność. Łączymy długoletnie doświadczenie z wiedzą zdobywaną podczas produkcji wysokiej jakości foteli wyścigowych i lotniczych. Wszystko po to by stworzyć idealny fotelik dziecięcy. Poza tym nasi projektanci to także mamy, tatusiowie, ciotki i wujkowie. Z tego powodu pracujemy codziennie, aby zapewnić bezpieczeństwo i doskonałe samopoczucie najmłodszych w Twojej rodzinie. Chcemy cię wspierać. Czy wystarczająco zachęciliśmy Cię do wspólnej podróży?

Today is our favorite day. And tomorrow, too.