Creating Safety

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to nie uznajemy kompromisów. Zapewnienie naszym dzieciom bezpieczeństwa jest naszym priorytetowym zadaniem. Nasze rozwiązania za każdym razem przewyższają wymagane prawnie normy bezpieczeństwa, przez co zyskują uznanie renomowanych instytucji testujących jak również rodziców na całym świecie. Połączenie niezawodnej technologii, bezpieczeństwa i wyjątkowej jakości produktu zapewnia rodzinom swobodę podczas podróżowania. A co z najmłodszymi? Oni mają zagwarantowaną wygodę i bezpieczeństwo dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić im beztroskość w trakcie każdej podróży.

Robimy wszystko, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojemu dziecku.

Jak zdobywamy zaufanie? Zawsze robiąc więcej niż oczekują inni. Dlatego wyposażamy nasze foteliki i wózki dziecięce w znacznie więcej funkcji bezpieczeństwa niż wymagają tego normy prawne. Nasi inżynierowie i projektanci nie dokonaliby tego gdyby głęboko nie wierzyli w filozofię marki RECAR O. Nie chcemy po prostu być jednym z najlepszych, my chcemy być najlepsi. Dlatego rodzice obdarzają nas zaufaniem w każdej drodze. W każdej podróży.

Dlaczego same standardy bezpieczeństwa są niewystarczające?

Nasze technologie zapewniające bezpieczeństwo wykraczają poza standardy w dziedzinie bezpieczeństwa i nie tylko. Kiedy przenosisz dziecko w nosidełku, kiedy umieszczasz je w foteliku przez całą Waszą podróż – tworzymy Waszą codzienną rodzinną rutynę bazującą na bezpieczeństwie i prostej obsłudze. Funkcjonalność, łatwość obsługi, intuicyjność – te aspekty łącznie prowadzą do najlepszych rezultatów. Tak właśnie gwarantujemy rodzicom najwyższy poziom bezpieczeństwa. W naszym procesie rozwoju produktów uwzględniamy wyniki testów renomowanych instytutów badawczych: ADAC, Stiftung Warentest (niemiecka organizacja testująca produkty konsumenckie i towary), a także największych specjalistów w tej dziedzinie – rodzin.

Testowany, nagrodzony – oceniony jako bardzo dobry.

Łącząc bezpieczeństwo, ergonomię i funkcjonalność z atrakcyjnym wzornictwem, ustanawiamy nowe standardy transportu noworodków, niemowląt, małych i nieco starszych dzieci. Potwierdzają to liczne nagrody i testy konsumenckie.

Co dzieje się podczas testu zderzeniowego?

Podczas testu zderzenia czołowego fotelik porusza się z prędkością około 70 km/h i zostaje zatrzymany bardzo gwałtownie w ciągu zaledwie kilku milisekund. Powoduje to ogromne przeciążenia: około 40 razy większe niż grawitacja na Ziemi. Nasze nosidełka i foteliki dziecięce są przystosowane do tej skali zagrożeń. Nasze nosidełka i foteliki dziecięce stosowane w codziennym użyciu mają za zadanie zapewnić rodzinie bezproblemowe funkcjonowanie – z zapewnieniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

i-Size

Przewożenie dzieci tyłem do kierunku jazdy, zoptymalizowane zabezpieczenie przed kolizją boczną i intuicyjna instalacja ISOFIX zapewniają małym podróżującym maksymalne bezpieczeństwo na tylnym siedzeniu. W przypadku zderzenia czołowego energia jest rozpraszana po całym ciele, dzięki czemu wrażliwy obszar głowy i szyi pozostaje chroniony. I-Size zwany inaczej UN R129 został opracowany z wykorzystaniem najnowszych metod testowania dotyczących bezpieczeństwa dzieci w samochodach i odpowiada najbardziej aktualnym standardom z najwyższymi wymaganiami w dziedzinie bezpieczeństwa.

Nowa dyrektywa bezpieczeństwa UE stanowi, że wszystkie dzieci muszą podróżować tyłem do kierunku jazdy do 15 miesiąca życia. Nasi eksperci ds. bezpieczeństwa zalecają transport dzieci tyłem do kierunku jazdy do wieku 4 lat, jeśli to tylko możliwe.

Ochrona przed zderzeniami bocznymi

Boczne zabezpieczenie przed skutkami kolizji w naszych fotelikach dziecięcych to zestaw odłączanych, składanych lub zintegrowanych systemów. W ten sposób fotelik można optymalnie i szybko dostosować do każdej podróży. Dzięki naszym zaawansowanym systemom ochrony bocznej gwarantujemy ochronę znacznie wykraczającą poza normy prawne. Siły generowane w przypadku zderzenia są absorbowane i przechwytywane przez fotelik dziecięcy dla jeszcze większej ochrony każdego dnia.

System bezpieczeństwa HERO

Nasz system bezpieczeństwa HERO zapobiega ześlizgiwaniu się ochraniaczy barkowych i skręcaniu się pasów. Pasy i ochraniacze naramienne są zawsze ustawione we właściwej pozycji wraz z zagłówkiem. Opatentowana technologia zapewnia również, że w przypadku zderzenia wszystkie siły zostają przeniesione na fotelik dla maksymalnego bezpieczeństwa dziecka.

Nasze foteliki dziecięce przebywają długą drogę zanim trafią do produkcji. Podczas tego procesu współpracujemy z międzynarodowymi instytutami testującymi a intensywne i szeroko zakrojone testy dopełniają rozwój naszych produktów. Nikt nie jest tak krytyczny wobec wyników testów, jak nasz zespół inżynierów i projektantów. Możesz być pewien, że RECAR O zapewnia tylko te rozwiązania, co do stosowania których sami jesteśmy absolutnie przekonani. Wszystko inne jest dla nas nie do zaakceptowania.

Jesteśmy znani zarówno z naszych fotelików – jak i naszego pionierskiego ducha.

Są ludzie, dla których bezpieczeństwo Twojego dziecka jest tak samo cenne, jak dla ciebie. Są to nasi pracownicy. W RECARO jesteśmy również rodzicami, ciotkami, wujkami lub dziadkami. Uważamy, że naszym zadaniem jest zaoferowanie najlepszego rozwiązania Nasze foteliki dziecięce przebywają długą drogę zanim trafią do produkcji. Podczas tego procesu współpracujemy z międzynarodowymi instytutami testującymi a intensywne i szeroko zakrojone testy dopełniają rozwój naszych produktów. Nikt nie jest tak krytyczny wobec wyników testów, jak nasz zespół inżynierów i projektantów. Możesz być pewien, że RECARO zapewnia tylko te rozwiązania, co do stosowania których sami jesteśmy absolutnie przekonani. Wszystko inne jest dla nas nie do zaakceptowania.

W RECARO sami jesteśmy rodzicami i chcemy zaoferować najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązania. Dlatego każdego dnia pracujemy nad tym, by tworzyć produkty przewyższające normy bezpieczeństwa.

Najbardziej rygorystyczne testy na świecie.

Współpracujemy z renomowanymi instytutami testującym, aby konsekwentnie ulepszać nasze produkty i generować nowe rozwiązania: DEKRA i TÜV w Niemczech, TASS w Holandii i wielu innych partnerów na całym świecie. Nie przeprowadzamy tych testów by dowieść zgodności z normami, naszym celem jest konkurowanie i doskonalenie na poziomie międzynarodowym. Dla nas obejmuje to również testy pochodzące z EURO NCAP, takie jak testy przeprowadzone przez Stiftung Warentest i ADAC.
Dajemy z siebie wszystko – taka jest nasza motywacja.

Bezpieczeństwo i jakość, którą możesz poczuć.

Nasze kolekcje łączą najwyższy poziom jakości i bezpieczeństwa, a także aspiracje naszego zespołu, aby być jeszcze lepszym i gwarantować jeszcze większe bezpieczeństwo każdego dnia. Z tego powodu każdy nasz fotelik dziecięcy jest poddawany wieloetapowej serii testów. Nasi inżynierowie i projektanci poświęcają wiele czasu na rozwój produktu, aż do etapu produkcji. Ponieważ głęboko wierzymy, że połączenie pasji i wiedzy prowadzi do najlepszych rezultatów. Skupiamy się na kwestiach bezpieczeństwa, niemniej jednak trwałość również odgrywa dla nas, jako producenta premium kluczową rolę. Wszystko po to abyś mógł w pełni cieszyć użytkowaniem fotelika dziecięcego RECARO – Better Together.

Jeden dotyk mówi więcej niż tysiąc słów.

Czy znasz nasze najnowsze projekty? U naszych renomowanych sprzedawców możesz wypróbować nasze foteliki i wózki dziecięce. Będziesz zaskoczony tym co dla nas oznacza bezpieczeństwo, jakość i ergonomia.

All the way. All the day.