Creating Synergies

Twoim celem jest podróż, a naszym celem jest uczynienie tej podróży tak przyjemnym doświadczeniem jak to tylko możliwe. Pomagamy przemieszczać się ludziom od ponad 110 lat. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom o wyjątkowej jakości. Odkryj przyszłość siedzeń.

RECARO Siedzenia Samochodowe
Kontrola na każdym torze.


Poczuj drogę. Ciesz się każdą prostą. Miej kontrolę na każdym wirażu. Czy to z legendarnego sportowego siedzenia, czy w przyjaznym dla pleców modelu dla kierowców długodystansowych, czy w profesjonalnym fotelu stworzonym do samochodów wyścigowych. Wszystkie one sprawdzają się świetnie zarówno na drodze jak i podczas przekraczania granic na torze wyścigowym.
Sto procent wsparcia dla całkowitej kontroli.

Direct to RECARO Automotive

RECARO Siedzenia lotnicze
Dbamy byś dotarł na miejsce zrelaksowany.

Zobacz świat innymi oczami. Pozwól swemu umysłowi odprężyć się w miłej podróży. Fotele RECARO są klasą samą w sobie. Ingenious Design zapewnia komfort również gdy Ty znajdujesz się w chmurach. Przybądź na miejsce zrelaksowany, wypoczęty i gotowy na nowe wyzwania. Dzięki niskiej wadze produkowanych przez nas foteli, długotrwałej jakości i prostej konserwacji linie lotnicze oszczędzają pieniądze a w perspektywie długoterminowej obniżają emisję CO2. Co możemy powiedzieć o naszych fotelach? Bezpieczne dla środowiska, efektywne ekonomicznie i wygodne.

Direct to RECARO Aircraft Seating

RECARO Gaming
Gracze wchodzą na wyższy poziom.

Wystarczą milisekundy, aby wykonać właściwy ruch. Tyle wystarczy by coś zamiast porażką okazało się zwycięstwem. Fotele RECARO Gaming opracowane zostały od podstaw wspólnie z graczami, wyznaczając nowe standardy. Kontury fotela zostały tak zoptymalizowane by zapewnić graczom doskonałe wsparcie – nawet podczas najdłuższych sesji. Oznacza to, że gracze mogą skupić się na tym, co naprawdę ważne: na samej grze. RECARO Gaming to starannie przemyślany fotel w najdrobniejszych szczegółach. Dla optymalnego wsparcia ciała i maksymalnej wydajności.

Direct to RECARO Gaming

RECARO Childsafety
Bezpieczeństwo. Łatwość użytkowania. Zaufanie.

Odkrywaj świat każdego dnia. Nasze foteliki i wózki dziecięce łączą nie tylko design i pierwszorzędne wykonanie, ale przede wszystkim bezkompromisową koncepcję bezpieczeństwa. Sprytne funkcje, w połączeniu z charakterystyczną ergonomią RECARO i intuicyjną obsługą, upraszczają codzienne życie i chronią najmłodszych. To produkty dla odpowiedzialnych i wymagających rodziców.
Better Together.