Creating Trust

Zaufanie do marki stale rośnie. Od ponad 110 lat RECARO produkuje fotele, a naszą misją jest wspieranie ludzi w bezpiecznym podróżowaniu. Dziedzina fotelików dla dzieci ma dla nas szczególne znaczenie. Ponieważ w RECARO mamy również dzieci. Dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić bezpieczeństwo rodzinom. Na krótkich i długich dystansach. Na lądzie i w powietrzu. Zawsze i wszędzie.

„Ingenious Design odnosi się do połączenia funkcji, ergonomii i estetyki, które zawsze charakteryzowały nasze produkty.”

HARTMUT SCHÜRG, CHIEF BRAND & DESIGN OFFICER, RECARO HOLDING GMBH

To są szczegóły, które wpływają na całokształt.

Od ponad 110 lat RECARO zajmuje się tworzeniem produktów łączących estetykę, ergonomię i funkcjonalność. Produkty te są zaprojektowane z najwyższą starannością i w najdrobniejszych szczegółach. Wszystkie nasze foteliki i wózki dziecięce są proste i intuicyjne w użyciu. Oszczędza to czas i pozwala jeszcze bardziej oddać się radości ze wspólnie spędzonych chwil.

Foteliki dziecięce z regulacją wysokości i obracane o 360 stopni? Bardzo lekkie i zwinne w prowadzeniu wózki? Ergonomiczne pozycje siedzące i leżące? Nie są to dla nas tylko techniczne wyzwania, ale jak najbardziej zrozumiałe oczekiwania, jakie współcześni rodzice mają wobec naszych produktów. Wierzymy, że Ingenious Design zaspokaja potrzeby ludzi. Ingenious Design jest podstawą naszej codziennej pracy.

To, co zaczęło się w 1906 roku od firmy produkującej nadwozia samochodowe wkrótce zaowocowało udanym partnerstwem z Porsche. Rozwijaliśmy się udoskonalając produkcję siedzeń sportowych i lotniczych. Produkcja bezpieczniejszych i wysokiej jakości fotelików i wózków dziecięcych to obszar, który stał się nam bardzo bliski. W końcu to nasze dzieci będą kształtować świat jutra.

Nasze kamienie milowe są dowodem na to, że jesteśmy na dobrej drodze: już w 1998 r. RECARO ustanowiło nowe standardy na rynku wprowadzając pierwszy fotelik dziecięcy, który dostosowuje się do wzrostu rosnącego dziecka – RECARO Start. Kolejnym ważnym elementem rodziny produktów RECARO zostaje Zero.1 Elite. Fotel nagrodzony złotą niemiecką nagrodą za wzornictwo w 2017 roku. Od 2019 roku tradycja ta jest kontynuowana przez RECARO Kids. Prezentujemy teraz wiele nowych innowacyjnych produktów, pokazując naszą fachową wiedzę. Wszystko po to, byś Ty mógł cieszyć się wspólnie spędzonymi rodzinnymi chwilami podczas podróży. Bezpiecznych podróży.

Ponad 110 lat projektowania, ergonomii i bezpieczeństwa.

1906
Powstanie firmy pod nazwą „Stuttgarter Carosserie– und Radfabrik”.

1909
Opatentowanie nadwozia „Reformkarosserie” po zmianie nazwy na „Stuttgarter Karosseriewerk Reutter”.

1920
Produkcja nadwozi i kompletnego wyposażenia wnętrz dla prawie wszystkich znanych ówczesnych producentów samochodów.

1950
Powstaje pierwszy z ponad 60 000 niemieckich samochodów Porsche 356 zbudowanych w fabryce Reutter.

1963
Fabryka nadwozi zostaje sprzedana Porsche. Reutter Carosserie staje się specjalistyczną firmą RECARO.

1971
RECAR O rozpoczyna produkcję siedzeń samolotowych.

1983
Połączenie Keiper RECARO i przeniesienie całej produkcji siedzeń samolotów do Schwäbisch Hall.

1998
RECARO przedstawia pierwszy dziecięcy fotelik samochodowy, który dzięki zastosowanej technologii „rośnie“ wraz z dzieckiem.

2017
Innowacyjny Zero.1 Elite otrzymuje złotą nagrodę German Design Award.

2019
Kontynuacja historii sukcesu RECARO dzięki RECARO Kids.