Creating Value

Z małym dzieckiem każdego dnia pojawiają się nowe wyzwania. Jednak pocieszające jest to, że dzięki RECARO masz po swojej stronie towarzysza, który zapewni Ci bezpieczne i niezawodne wsparcie. Nasze produkty premium sprawdziły się przez wiele, wiele lat i  ieustannie wyznaczają nowe standardy w zakresie funkcjonalności, komfortu, jakości i wzornictwa. Bez względu na cel podróży: jesteśmy dla Twojej rodziny – by zapewnić bezpieczeństwo podczas wspólnie spędzonych chwil.

Nasze wartości ujawniają, kim jesteśmy.

Koncentrujemy się na bezpieczeństwie i jakości, połączonych w atrakcyjny i nowoczesny design. Dzięki pionierskiej technologii, takiej jak na przykład nasz opatentowany system bezpieczeństwa HERO, tworzymy dodatkową wartość dla rodziców. Potwierdzają to liczne nagrody krajowe i międzynarodowe. Dla nas te dowody uznania są najlepszym potwierdzeniem jakości. Wiele zadowolonych rodzin potwierdza, że jesteśmy na dobrej drodze. Nasza obietnica dla Ciebie brzmi: Nigdy nie przestaniemy być jeszcze lepsi z każdym dniem.

Pozwalamy by referencje przemawiały za nas.

Nasze produkty zdobyły już wiele międzynarodowych nagród. Te wyróżnienia są dowodem naszych wszechstronnych umiejętności inżynierskich i wiedzy specjalistycznej.

NAGRODY

Bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem.

Wszystko zaczyna się od zapewnienia optymalnego poziomu bezpieczeństwa. Krótkie wycieczki, długie wyjazdy czy pierwsze wspólne wakacje: sprawimy, że życie rodzinne stanie się bezproblemowe i bezpieczne dla wszystkich. Bo nic nie jest ważniejsze niż uczucie spokoju podczas podróży z dzieckiem. W RECARO naturalnie zależy nam na ochronie twojego ukochanego dziecka również w nagłych wypadkach. Chcemy wspierać Cię każdego dnia i w każdej sytuacji. Dzięki temu możesz cieszyć się każdą chwilą spędzoną razem
jako rodzina – Better Together.

Jakość jest kluczowa.

Trwałe materiały, nowoczesne technologie i najsurowsze testy: w RECARO nie pozostawiamy nic przypadkowi. Ponieważ jesteśmy przekonani, że dobre produkty mogą wynikać tylko z dobrej pracy. Opowiadamy się również za zrównoważonym rozwojem. Nasze procesy oszczędzają zasoby i robią wrażenie na rodzicach na całym świecie.

Wszystko to razem tworzy RECARO.

Teraz wiesz, kim jesteśmy i co robimy. Przyjdź i odwiedź nas u jednego ze sprzedawców detalicznych, aby zapoznać się z naszymi nosidełkami, fotelikami dziecięcymi czy wózkami. Ponieważ jedno jest pewne: dla każdej rodziny mamy właściwe rozwiązanie. Zaspokoimy wszystkie potrzeby związane z przemieszczaniem się z dzieckiem.



Wygląda dobrze i do tego ma sens.

To nie tylko konstrukcja stanowi integralną część naszych produktów premium. Projekt musi również działać. Nazywamy to ingenious design. Oznacza to, że atrakcyjny wygląd jest nierozerwalnie związany z intuicyjnymi systemami, funkcjami i użytecznością. Prosta obsługa oszczędza mnóstwo czasu i niepotrzebnych zmartwień podczas codziennej rutyny. Uproszczona, ergonomiczna konstrukcja ułatwia korzystanie z naszych produktów. Jest to korzystne zarówno dla rodziców, jak i ich dzieci. Ponieważ, jak wiadomo, dobra atmosfera jest zaraźliwa.

You support. We support.