Creating Moments

Czy w życiu jest coś lepszego niż wspólne odkrywanie świata? Wszystko jest lepsze gdy – Better Together. Z tego powodu wysokiej jakości produkty RECARO łączą w sobie bezpieczeństwo, ergonomię i funkcjonalność z unikalnym wzornictwem. Wszystko po to by wspólne chwile były bezproblemowe, a podróżowanie było bezstresowe. Dzięki temu możesz w pełni cieszyć się najwspanialszymi momentami w życiu. Tak byś na zawsze zachował w pamięci ten obraz jako cudowny i wspólnie spędzony czas.

Więcej o Creating Moments

Creating Safety

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to nie uznajemy kompromisów. Zapewnienie naszym dzieciom bezpieczeństwa jest naszym priorytetowym zadaniem. Nasze rozwiązania za każdym razem przewyższają wymagane prawnie normy bezpieczeństwa, przez co zyskują uznanie renomowanych instytucji testujących jak również rodziców na całym świecie. Połączenie niezawodnej technologii, bezpieczeństwa i wyjątkowej jakości produktu zapewnia rodzinom swobodę podczas podróżowania. A co z najmłodszymi? Oni mają zagwarantowaną wygodę i bezpieczeństwo dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić im beztroskość w trakcie każdej podróży.

Więcej o Creating Safety

Creating Care

Zdrowa postawa jest niezbędna dla małych odkrywców. We współpracy z wiodącymi ortopedami i fizjoterapeutami potwierdziliśmy, że nasze foteliki i wózki dziecięce są idealnymi towarzyszami każdej podróży. Od pierwszego dnia użytkowania produkty RECARO zapewniają optymalne podparcie pleców dziecka podczas statycznego leżenia, siedzenia oraz gdy się porusza. Inteligentne funkcje ułatwiają także obsługę rodzicom. A wszystko to uzupełniają przyjazne dla skóry tkaniny w modnych wzorach.
Gotowi na wspólną podróż? – Better Together.

Więcej o Creating Care

Creating Value

Z małym dzieckiem każdego dnia pojawiają się nowe wyzwania. Jednak pocieszające jest to, że dzięki RECARO masz po swojej stronie towarzysza, który zapewni Ci bezpieczne i niezawodne wsparcie. Nasze produkty premium sprawdziły się przez wiele, wiele lat i nieustannie wyznaczają nowe standardy w zakresie funkcjonalności, komfortu, jakości i wzornictwa. Bez względu na cel podróży: jesteśmy dla Twojej rodziny – by zapewnić bezpieczeństwo podczas wspólnie spędzonych chwil.

Więcej o Creating Value

Creating Trust

Zaufanie do marki stale rośnie. Od ponad 110 lat RECAR O produkuje fotele, a naszą misją jest wspieranie ludzi w bezpiecznym podróżowaniu. Dziedzina fotelików dla dzieci ma dla nas szczególne znaczenie. Ponieważ w RECARO mamy również dzieci. Dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić bezpieczeństwo rodzinom. Na krótkich i długich dystansach. Na lądzie i w powietrzu. Zawsze i wszędzie.

Więcej o Creating Trust

Creating Synergies

Twoim celem jest podróż, a naszym celem jest uczynienie tej podróży tak przyjemnym doświadczeniem jak to tylko możliwe. Pomagamy przemieszczać się ludziom od ponad 110 lat. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom o wyjątkowej jakości. Odkryj przyszłość siedzeń.

Więcej o Creating Synergies